Artec Cipher

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Artec Cipher není známa.

 

Popis produktu Artec Cipher: Dřevěná jádra Eco Artec je znám svým k přírodě co nejšetrnějším způsobem výroby dřevěných jader. Využíváme pouze dřevo z oblastí s přísnou kontrolou těžby, abychom si byli jisti, že naše desky neb... > více informací


Artec Cipher - popis

nahoru

Dřevěná jádra Eco Artec je znám svým k přírodě co nejšetrnějším způsobem výroby dřevěných jader. Využíváme pouze dřevo z oblastí s přísnou kontrolou těžby, abychom si byli jisti, že naše desky nebudou mít v sobě pocit bezohledného zacházení se stromy. Artec je zapojen v programu výsadby stromů dle programů zalesňování a proces výroby dřevěného jádra Eco splňuje standard ISO 14001, jeden z nejpřísnějších standardů světa, co se přírodního prostředí týče. SuproTEC Woodcore Exkluzivně pro naše dámské modely. Vyrobeno z lehkého topolu, tlakem zpracováno k té největší odolnosti. Speciálně profilované, extrémně lehké a pružné jádro od špičky po tail. GammaTEC Base Highly porous material with high molecular mass facilitates wax retention. Durable, fast and stone grinded for enhanced gliding performance. DiTEC Sidewalls Boční stěny se zkosením 30°, složené z komponentů s dvojí hustotou. Měkčí, absorbující materiál ve špičce a tailu pro hladké jiby a pressy, tradiční ABS mezi nimi pro lepší kontrolu a životnost. ComposiTEC Beam Lehká výztuha z kombinace karbonu a kevlaru dodává desce stabilitu při ohybech. Umožňuje jezdci uchovat počáteční energii při oblouku, zvyšuje kontrolu při jízdě na přední i zadní hraně. NorTEC Laminates Nabízí optimální kombinaci ohebnosti na všechny čtyři strany. Silnější vrstvení umožňuje použití tenčích a lehčích dřevěných jader, čímž snižuje váhu desky. Superstabilní a ultracitlivé. 4x2 insert pattern Přidali jsme inserty pod a nad tradiční vzor pro nejpřesnější nastavení postoje.

Výrobce Artec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Artec Cipher užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard vázání nebo Snowboard obaly, Snowboard doplňky, Snowboard boty.

Nejlevnější Artec Cipher akční ceny - Levné Artec Cipher

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Artec Cipher stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Artec Cipher najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboardy.