Artec Cipher

Cena produktu Artec Cipher není známa.

 

Popis produktu Artec Cipher: Artec Cipher je přísný. Sedí jak zadek na hrnci a skáče víc jak popcorn z mikrovlnky. Když to lidi vidí na kopci, říkají věci jako "Oh $h!# kámo, je to Cipher?'' a ty na to „Jasně'! Pak se většino... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Artec Cipher - popis

nahoru

Artec Cipher je přísný. Sedí jak zadek na hrnci a skáče víc jak popcorn z mikrovlnky. Když to lidi vidí na kopci, říkají věci jako "Oh $h!# kámo, je to Cipher?'' a ty na to „Jasně'! Pak se většinou objeví pár sladkých koťátek a myslí si, že jsi křupan, ale ty máš přece tuhle super desku, takže to s nima nakonec stejně vyjde. Chápeš? - GUS ENGLE Dřevěná jádra Eco Artec je znám svým k přírodě co nejšetrnějším způsobem výroby dřevěných jader. Využíváme pouze dřevo z oblastí s přísnou kontrolou těžby, abychom si byli jisti, že naše desky nebudou mít v sobě pocit bezohledného zacházení se stromy. Artec je zapojen v programu výsadby stromů dle programů zalesňování a proces výroby dřevěného jádra Eco splňuje standard ISO 14001, jeden z nejpřísnějších standardů světa, co se přírodního prostředí týče. SuproTEC Woodcore Exkluzivně pro naše dámské modely. Vyrobeno z lehkého topolu, tlakem zpracováno k té největší odolnosti. Speciálně profilované, extrémně lehké a pružné jádro od špičky po tail. GammaTEC Base Highly porous material with high molecular mass facilitates wax retention. Durable, fast and stone grinded for enhanced gliding performance. DiTEC Sidewalls Boční stěny se zkosením 30°, složené z komponentů s dvojí hustotou. Měkčí, absorbující materiál ve špičce a tailu pro hladké jiby a pressy, tradiční ABS mezi nimi pro lepší kontrolu a životnost. ComposiTEC Beam Lehká výztuha z kombinace karbonu a kevlaru dodává desce stabilitu při ohybech. Umožňuje jezdci uchovat počáteční energii při oblouku, zvyšuje kontrolu při jízdě na přední i zadní hraně. NorTEC Laminates Nabízí optimální kombinaci ohebnosti na všechny čtyři strany. Silnější vrstvení umožňuje použití tenčích a lehčích dřevěných jader, čímž snižuje váhu desky. Superstabilní a ultracitlivé. 4x2 insert pattern Přidali jsme inserty pod a nad tradiční vzor pro nejpřesnější nastavení postoje.

Výrobce Artec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Artec Cipher užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard boty nebo Snowboard vázání, Snowboard obaly, Snowboard doplňky.

Nejlevnější Artec Cipher akční ceny - Levné Artec Cipher

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Artec Cipher stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Artec Cipher najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboardy.