Artec Gabe Taylor

Cena produktu Artec Gabe Taylor není známa.

 

Popis produktu Artec Gabe Taylor: Deska Artec Gabe Taylor je něco, co si mě samo našlo. Jezdil jsem na různých prknech všude po světě, ale pak jsem se dostal k Artecu a celý svět se mi změnil. Desky Artec jsou jiné, než cokoliv, n... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Artec Gabe Taylor - popis

nahoru

Deska Artec Gabe Taylor je něco, co si mě samo našlo. Jezdil jsem na různých prknech všude po světě, ale pak jsem se dostal k Artecu a celý svět se mi změnil. Desky Artec jsou jiné, než cokoliv, na čem jsem kdy předtím jel. Opravdu mi otevřelo oči to ježdění na deskách té nejlepší firmy, kde je dělají lidi, kteří opravdu vědí. S Artecem jsem vyvinul něco, co považuji za dokonalý freestylovou desku. Od tvaru nosu, tailu, po umístění vázání, vykrojení, do všeho jsem vložil úsilí a výsledek je nejlepší snowboard, na kterém jsem kdy jel. Tato deska je výsledkem toho, čemuž jsem zaslíbil svůj život. - GABE TAYLOR Dřevěná jádra Eco Artec je znám svým k přírodě co nejšetrnějším způsobem výroby dřevěných jader. Využíváme pouze dřevo z oblastí s přísnou kontrolou těžby, abychom si byli jisti, že naše desky nebudou mít v sobě pocit bezohledného zacházení se stromy. Artec je zapojen v programu výsadby stromů dle programů zalesňování a proces výroby dřevěného jádra Eco splňuje standard ISO 14001, jeden z nejpřísnějších standardů světa, co se přírodního prostředí týče. IsoTEC Woodcore Konstrukce, využívající nejlepší aspenské dřevo, vodorovně vrstvené od špičky po tail. Přizpůsobivé a stabilní dřevěné jádro, které je zároveň silné a má vysokou životnost. DeltaTEC Base Ultra vysokomolekulární hmota této skluznice dodává na životnosti a úrovni výkonu ve všech podmínkách. DiTEC Sidewalls Boční stěny se zkosením 30°, složené z komponentů s dvojí hustotou. Měkčí, absorbující materiál ve špičce a tailu pro hladké jiby a pressy, tradiční ABS mezi nimi pro lepší kontrolu a životnost. NorTEC Laminates Nabízí optimální kombinaci ohebnosti na všechny čtyři strany. Silnější vrstvení umožňuje použití tenčích a lehčích dřevěných jader, čímž snižuje váhu desky. Superstabilní a ultracitlivé. 4x2 insert pattern Přidali jsme inserty pod a nad tradiční vzor pro nejpřesnější nastavení postoje.

Výrobce Artec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Artec Gabe Taylor užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard boty nebo Snowboard vázání, Snowboard obaly, Snowboard doplňky.

Nejlevnější Artec Gabe Taylor akční ceny - Levné Artec Gabe Taylor

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Artec Gabe Taylor stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Artec Gabe Taylor najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboardy.