Artec Nima jalali

Cena produktu Artec Nima jalali není známa.

 

Popis produktu Artec Nima jalali: Tento snowboard Artec Nima Jalali zvládne hravě velké airy, velké raily, velké věci za jakékoliv situace... Chtěl jsem jednu desku, kterou budu moci vytáhnout na ulici, do hlubokého sněhu i do par... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Artec Nima jalali - popis

nahoru

Tento snowboard Artec Nima Jalali zvládne hravě velké airy, velké raily, velké věci za jakékoliv situace... Chtěl jsem jednu desku, kterou budu moci vytáhnout na ulici, do hlubokého sněhu i do parku. Můj model je inspirován garážovým rockem 60. let a nabízí kompletní psychadelickou zkušenost. Kdekoliv je sníh... vaše město, sjezdovka nebo hluboko v backcountry, toto je jediná deska, kterou potřebujete. Je to jako řídit Caddilac, máte najednou o hodně víc stylu a lehkosti, než kdokoliv jiný. Jsem takový houmlesák, bejby... Jediné co mi stačí k životu je sníh. - NIMA JALALI Dřevěná jádra Eco Artec je znám svým k přírodě co nejšetrnějším způsobem výroby dřevěných jader. Využíváme pouze dřevo z oblastí s přísnou kontrolou těžby, abychom si byli jisti, že naše desky nebudou mít v sobě pocit bezohledného zacházení se stromy. Artec je zapojen v programu výsadby stromů dle programů zalesňování a proces výroby dřevěného jádra Eco splňuje standard ISO 14001, jeden z nejpřísnějších standardů světa, co se přírodního prostředí týče. UltraTEC Woodcore Dřevěné jádro od špičky po tail s nejlepším poměrem síla/váha na trhu. Přesné zpracování z ručně vybíraného topolu s nízkou hustotou. BetaTEC Base Materiál s ultra vysokomolekulární hmoty, společně s nanočásticemi karbonu vytváří neskutečně rychlou skluznici. Kamenem broušená. TriTEC Sidewalls Boční stěna se zkosením 30° využívá dvou vodorovně položených vrstev tradičního materiálu ABS, který přenáší sílu a energii na hrany, zatímco viskózní, pružná vrstva mezi těmito dvěmi vrstvami absorbuje vibrace a zvyšuje kontrolu nad prknem. ComposiTEC Beam Lehká výztuha z kombinace karbonu a kevlaru dodává desce stabilitu při ohybech. Umožňuje jezdci uchovat počáteční energii při oblouku, zvyšuje kontrolu při jízdě na přední i zadní hraně. NorTEC Laminates Nabízí optimální kombinaci ohebnosti na všechny čtyři strany. Silnější vrstvení umožňuje použití tenčích a lehčích dřevěných jader, čímž snižuje váhu desky. Superstabilní a ultracitlivé. 4x2 insert pattern Přidali jsme inserty pod a nad tradiční vzor pro nejpřesnější nastavení postoje.

Výrobce Artec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Artec Nima jalali užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard boty nebo Snowboard vázání, Snowboard obaly, Snowboard doplňky.

Nejlevnější Artec Nima jalali akční ceny - Levné Artec Nima jalali

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Artec Nima jalali stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Artec Nima jalali najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboardy.