Artec Novus

Cena produktu Artec Novus není známa.

 

Popis produktu Artec Novus: Dřevěná jádra Eco Artec je znám svým k přírodě co nejšetrnějším způsobem výroby dřevěných jader. Využíváme pouze dřevo z oblastí s přísnou kontrolou těžby, abychom si byli jisti, že naše desky neb... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Artec Novus - popis

nahoru

Dřevěná jádra Eco Artec je znám svým k přírodě co nejšetrnějším způsobem výroby dřevěných jader. Využíváme pouze dřevo z oblastí s přísnou kontrolou těžby, abychom si byli jisti, že naše desky nebudou mít v sobě pocit bezohledného zacházení se stromy. Artec je zapojen v programu výsadby stromů dle programů zalesňování a proces výroby dřevěného jádra Eco splňuje standard ISO 14001, jeden z nejpřísnějších standardů světa, co se přírodního prostředí týče. IsoTEC Woodcore Konstrukce, využívající nejlepší aspenské dřevo, vodorovně vrstvené od špičky po tail. Přizpůsobivé a stabilní dřevěné jádro, které je zároveň silné a má vysokou životnost. ThetaTEC Base Vysoká životnost a nízké nároky na údržbu. Vysokomolekulární hmota této skluznice umožňuje podat výkon za jakýchkoliv podmínek. MonoTEC Sidewalls Tradiční boční stěna ABS se zkosením 30° zdokonaluje přenos energie z vázání na hranu a celkově zvyšuje životnost. FiberTEC Laminates Speciálně vyvinuto pro všectranné desky, které příjemně pruží a odpouští nepřesnosti. Zajišťuje nižší váhu, než srovnatelné konstrukce, zatímco pružnost zůstává. 4x2 insert pattern Přidali jsme inserty pod a nad tradiční vzor pro nejpřesnější nastavení postoje.

Výrobce Artec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Artec Novus užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard boty nebo Snowboard obaly, Snowboard vázání, Snowboard doplňky.

Nejlevnější Artec Novus akční ceny - Levné Artec Novus

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Artec Novus stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Artec Novus najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboardy.