Artec Venus

Cena produktu Artec Venus není známa.

 

Popis produktu Artec Venus: Dámská deska Artec Venus je navržena pro dívčí sílu. Se zúženým profilem, navrženým podle ženské ergonomie, a měkkými polštářky pod vázáními jezdí Venus opravdu hladce. Pro ty z vás, které s ježdě... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Artec Venus - popis

nahoru

Dámská deska Artec Venus je navržena pro dívčí sílu. Se zúženým profilem, navrženým podle ženské ergonomie, a měkkými polštářky pod vázáními jezdí Venus opravdu hladce. Pro ty z vás, které s ježděním začínají, poskytne Venus potřebnou podporu. Těm zkušenějším holkám dodají polštářky na lehkosti při jibech a pressech tak, že se zdají až automaticky dokonalé, zatímco zúžený střed zaručuje přesnost při jakémkoliv výkonu. Dřevěná jádra Eco Artec je znám svým k přírodě co nejšetrnějším způsobem výroby dřevěných jader. Využíváme pouze dřevo z oblastí s přísnou kontrolou těžby, abychom si byli jisti, že naše desky nebudou mít v sobě pocit bezohledného zacházení se stromy. Artec je zapojen v programu výsadby stromů dle programů zalesňování a proces výroby dřevěného jádra Eco splňuje standard ISO 14001, jeden z nejpřísnějších standardů světa, co se přírodního prostředí týče. SupraTEC Woodcore Exkluzivně pro naše dámské modely. Vyrobeno z lehkého topolu, tlakem zpracováno k té největší odolnosti. Speciálně profilované, extrémně lehké a pružné jádro od špičky po tail. ThetaTEC Base Vysoká životnost a nízké nároky na údržbu. Vysokomolekulární hmota této skluznice umožňuje podat výkon za jakýchkoliv podmínek. MonoTEC Sidewalls Tradiční boční stěna ABS se zkosením 30° zdokonaluje přenos energie z vázání na hranu a celkově zvyšuje životnost. FiberTEC Laminates Speciálně vyvinuto pro všectranné desky, které příjemně pruží a odpouští nepřesnosti. Zajišťuje nižší váhu, než srovnatelné konstrukce, zatímco pružnost zůstává. 4x2 insert pattern Přidali jsme inserty pod a nad tradiční vzor pro nejpřesnější nastavení postoje.

Výrobce Artec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Artec Venus užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard boty nebo Snowboard vázání, Snowboard obaly, Snowboard doplňky.

Nejlevnější Artec Venus akční ceny - Levné Artec Venus

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Artec Venus stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Artec Venus najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboardy.