Flow The Team

Cena produktu Flow The Team není známa.

 

Popis produktu Flow The Team: U tohoto prkna Flow The Team bylo všechno od estetické stránky po vývin technologií inspirováno Anttim Auttim. Špička je nepatrně delší pro zvýšení odrazu z tailu, navíc se chová jako twin - pro z... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Flow The Team - popis

nahoru

U tohoto prkna Flow The Team bylo všechno od estetické stránky po vývin technologií inspirováno Anttim Auttim. Špička je nepatrně delší pro zvýšení odrazu z tailu, navíc se chová jako twin - pro zabijáky v parcích, kteří opravdu chtějí létat co nejvíce to jde. Superlehká, rychlá a kouše jako dobře mířená nadávka. Tohle je deska pro ridery, kteří nenosí plínky a jdou do toho na plný koule. Naskoč na tohle prkno a zažij o čem je mít výbavu světové extratřídy. * Directional Freestyle Tvar prkna s posunutými inserty lehce dozadu, model zaměřený na technický freestyle snowboarding, tedy ježděn v parku, v u-rampě a na railech. * Reflex Core Nejvyšší z řady tří konstrukcí jader Flow snowboardů a zároveň nejlehčí. Využívá nejvyšší možný poměr síly oproti co možná nejlehčí hmotnosti. ReFlex jádra jsou vyvinuty pro maximální citlivost a pevnost. Celodřevěné jádro je vyrobeno z kanadské osiky /aspenu/ se strategicky umístěnými topolovými lamináty uprostřed snowboardu pro ještě větší pevnost. * Ultralight Quadrax with Carbon/Kevlar Odlehčená quadraxiální laminace v úhlech 0°/+30°/-30°/90° využívající 10 až 20 karbonových výztuží. Karbon nabízí jeden z nejlepších poměrů pevnost/hmotnost ze všech vláken na trhu a poskytuje ten nejlepší pop. * Whiskey Royale Tato konstrukce nabízí o něco méně progresivní verzi konceptu přenosu síly než Whiskey X a Whiseky Double Malt /viz prkna Flow vyšších řad/, využívajíce vyztužené „energy" destičky na místech, kde je na prkno díky vázání největší tlak, tedy v oblasti paty a prstů. Výsledkem je rychlá a snadná otáčivost prkna, lepší přenos energie a znatelné držení hrany ve stopě ve všech terénech. * DT Sidecut Speciální technologie, v níž je hlavní vykrojení doplněno ještě o ploché rádiusy u špičky a patky snowboardu, což zaručuje maximální kontakt hrany se sněhem na vrcholu oblouku. Celkově dodává prknu skvělou ovladatelnost a stabilitu i ve vysokých rychlostech jak při zatáčení, rovné jízdě, či dopadech rotačních triků. * Optix NHS Sintered Nejodolnější skluznice na trhu Optix 4000 Sintered je napuštěna prvotřídním voskem, což ústí v největší možnou rychlost. Přidáním křemenných nano-částic do krystalicky čisté sintrované skluznice vzniká NHS - Nano High Speed base. V kombinaci s technologií 3-D Structurn úpravou jsou proto prkna stejně hbitá jak v akceleraci, tak při nejvyšší možné rychlosti. * 3-D Structurn Patentovaná technologie využívající maličké jamky na povrchu skluznice pro zabránění lepení sněhu a následné zvýšení akcelerace a rychlosti jízdy. * Stainless Steel Treated Edges Při výrobě hran je použito tolik nerez oceli, aby byly tvrdší a pevnější než standardní hrany a aby odolaly korozi.

Výrobce Flow

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Flow The Team užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard boty nebo Snowboard vázání, Snowboard obaly, Snowboard doplňky.

Nejlevnější Flow The Team akční ceny - Levné Flow The Team

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Flow The Team stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Flow The Team najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboardy.