Flow WX

Cena produktu Flow WX není známa.

 

Popis produktu Flow WX: Vaše pátrání po desce, která je vrcholem technologií, končí zde. Nová deska Flow WX vylepšila svůj arzenál inovativními technologiemi jako Whiskey X a S-Wall. Nikdy předtím nebylo prkno naloženo t... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Flow WX - popis

nahoru

Vaše pátrání po desce, která je vrcholem technologií, končí zde. Nová deska Flow WX vylepšila svůj arzenál inovativními technologiemi jako Whiskey X a S-Wall. Nikdy předtím nebylo prkno naloženo tolika technologiemi. Tahle deska se chová stejně jako ručně dělaný kus za ,800. S WX dostanete kočičí ohebnost, rychost a přesnost pro ty nejnechutnější oblouky v backcountry a obrovské airy v rampě či parku. Větší nose a tail spolu s nepatrným posunutím vázání dozadu pro co nejpřirozenější pohyby vašich boků. Na prkně jste se nikdy necítili tak dobře. * Directional All-Mountain/Freestyle Tvar prkna s posunutými inserty lehce dozadu umožňuje kvalitní jízdu v každém terénu. Snowboard více zaměřený na freestyle, ale výborně použitelný i pro freeriding. * Reflex Core Nejvyšší z řady tří konstrukcí jader Flow snowboardů a zároveň nejlehčí. Využívá nejvyšší možný poměr síly oproti co možná nejlehčí hmotnosti. ReFlex jádra jsou vyvinuty pro maximální citlivost a pevnost. Celodřevěné jádro je vyrobeno z kanadské osiky /aspenu/ se strategicky umístěnými topolovými lamináty uprostřed snowboardu pro ještě větší pevnost. * Ultralight Quadrax with Carbon/Kevlar Odlehčená quadraxiální laminace v úhlech 0°/+30°/-30°/90° využívající 10 až 20 karbonových výztuží. Karbon nabízí jeden z nejlepších poměrů pevnost/hmotnost ze všech vláken na trhu a poskytuje ten nejlepší pop. * Whiskey X, Titanium Alloy Nová konstrukce od Flow tvořená čtyřmi pláty titanové slitiny spojenými pružně napjatou laminátovou strukturou. Tato technologie efektivně směřuje jezdcovu energii přímo do klíčových částí prkna. Zároveň umožňuje, aby se snowboard mohl přirozeně zkroutit v oblasti mezi nohama, výsledkem je neuvěřitelně snadná iniciace oblouku a fenomenální držení stopy ve všech podmínkách. * S-Wall * DT Sidecut Speciální technologie, v níž je hlavní vykrojení doplněno ještě o ploché rádiusy u špičky a patky snowboardu, což zaručuje maximální kontakt hrany se sněhem na vrcholu oblouku. Celkově dodává prknu skvělou ovladatelnost a stabilitu i ve vysokých rychlostech jak při zatáčení, rovné jízdě, či dopadech rotačních triků. * Sintered 4000 Špičková sintrovaná skluznice přináší zvýšenou odolnost proti nárazům a skvělé absorbování vosku, což zase znamená větší rychlost i super čistou úpravu povrchu. * 3-D Structurn Patentovaná technologie využívající maličké jamky na povrchu skluznice pro zabránění lepení sněhu a následné zvýšení akcelerace a rychlosti jízdy. * Micro Insert Pattern * Stainless Steel Treated Edges Při výrobě hran je použito tolik nerez oceli, aby byly tvrdší a pevnější než standardní hrany a aby odolaly korozi.

Výrobce Flow

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Flow WX užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard boty nebo Snowboard vázání, Snowboard obaly, Snowboard doplňky.

Nejlevnější Flow WX akční ceny - Levné Flow WX

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Flow WX stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Flow WX najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboardy.