Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zimní sporty > Lyžování a snowboarding > Snowboarding > Snowboardy >

Forum Superstar 08 Dámský

Forum Superstar 08 Dámský

Cena produktu Forum Superstar 08 Dámský není známa.

 

Popis produktu Forum Superstar 08 Dámský: Forum Typ: women's Určení: freestyle Konstrukce: sidewall The Grain Belt Pro rok 2008 jsme s naší Grain Belt technologií začali tam, kde jsme loni skončili s B.A.D.A.S.S. Je to prostě fakt, že se ... > více informací


Forum Superstar 08 Dámský - popis

nahoru

Forum Typ: women's Určení: freestyle Konstrukce: sidewall The Grain Belt Pro rok 2008 jsme s naší Grain Belt technologií začali tam, kde jsme loni skončili s B.A.D.A.S.S. Je to prostě fakt, že se snowboard ohýbá jak podélně (od špičky po patku), tak příčně (kroutí se od hrany k hraně). Proto když dochází na uspořádání jádra, dává největší smysl umístění dřeva podél předních a zadních hran v prostřední části prkna v úhlu 45° tak, aby se zlepšilo jejich držení, přímé ?cítění? sněhu, schopnost reagovat na podněty a vůbec celkový výkon při zatáčení. Jsou to malé věci, co dělají velké rozdíly. Organic MAC Minulou sezónu jsme vložili speciální materiál Machined Aerospace Composite (MAC) do jader našich nejšpičkovějších prken, abychom snížili jejich hmotnost a zvýšili odolnost při zachování přirozené ohebnosti. Vzhledem k tomu, že se jednalo o takový hit, i letos opět využíváme tento neuvěřitelný materiál, tentokrát ale s kompletně novou verzí Organic MAC, která je vyrobena z balzy. Loňský originální MAC vážil od 1/4 do 1/2 hmotnosti tradičních materiálů používaných do jader. Letošní Organic MAC váží od 1/4 do 1/2 hmotnosti loňského MACu. Takže, když jej porovnáte s tradičními materiály, je náš nový Organic MAC opravdu, ale opravdu velmi lehký! Náš nový Organic MAC je použit v našich nejšpičkovějších jádrech ve dvou rozdílných uspořádáních. MAC 3 představuje tři oddělené zóny MAC materiálu ve špičce, v patce a mezi vázáními, přičemž MAC 1 využívá jedné zóny tohoto materiálu mezi vázáními. Jádro: Super Gnar LE with MAC 1 Toto jádro kombinuje pomocí technologie dvojitého Grain Belt pásku a jednoduché zóny Organic MAC materiálu svislé pásky tvrdého osikového dřeva a taktéž svislé pásky z východního smolného dřeva. Výsledkem je pevné a lehké jádro. Lamináty: Light Tri-Ax with Carbon Tato možnost kombinuje naše lehké triaxiální sklo s dvěma karbonovými pásky vedoucími svisle dolů ve středu prkna, což znamená nízkou hmotnost, pružnost a velmi dobrý odraz do ollie. Čím více prkno prohnete, tím více popu z něj dostanete. Skluznice: Sintered Naše sintrovaná skluznice je rezervovaná pro naše nejšpičkovější prkna. Když je správně voskovaná a udržovaná je tato supertvrdá skluznice zdaleka nejrychlejší, a je jedno jaké sněhové podmínky zrovna panují.

Výrobce Forum

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Forum Superstar 08 Dámský užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard vázání nebo Snowboard obaly, Snowboard doplňky, Snowboard boty.

Nejlevnější Forum Superstar 08 Dámský akční ceny - Levné Forum Superstar 08 Dámský

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Forum Superstar 08 Dámský stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Forum Superstar 08 Dámský najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboardy.